Четверг, 25-Апр-2024, 09:57
Початок Форум Регістрація Вхід
Ви ввійшли як Гість
[ Нові повідомленняУчасникиПравила форумуПошук •]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Vi†@miN_a  
Форум » Говоримо » Про все... » Counter-Strike
Counter-Strike
Vi†@miN_aДата: Среда, 16-Авг-2006, 23:59 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Такс... тут будем ділитися своїм поглядами щодо цієї гри. Мені наприклад, вона подобається. biggrin
 
NeskajuДата: Четверг, 17-Авг-2006, 12:35 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





тю...абазаю...чотири місяці неграла і вот знов почала грати..прикольно коли крутіше граєш за пацанів і вони локті кусають шо дівчонка їх застрілила чи зарізала гг
 
Vi†@miN_aДата: Четверг, 17-Авг-2006, 12:37 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





biggrin Ага.. І падкають, що це випадковість:))) А ми то дівчата знаєм со тонаш професіоналізм:)
 
NeskajuДата: Четверг, 17-Авг-2006, 12:46 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





да це в мну випадок я граю в сітінеті...кароче пацан на вишці був а я внизу..я кароче з калашом він з снайперкою...хи я його кароч вбила ліхко а він сказав шо лаги були ...хоча одна людина сказала шо не може бути такого і шо він просто не може змиритись з тим шо я ДІВЧИНА і так нагло його вбила
 
БобочькаДата: Четверг, 17-Авг-2006, 13:02 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





Файно є!а в мене стрілялка з Контри грає коли мамця мені на мобіл звоне....ось так...
 
Vi†@miN_aДата: Четверг, 17-Авг-2006, 13:19 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





Це знаєш Гумка, ото я грала була в себе на селі і винесла всіх з ножа... так вни сказали со глюки тоже були... Що дівчина не вміє грати контру, бо це не закладено в її природі, вона має хавку готувати і т.п. Я звичайно відказала.. ГггГ Але як, писати не буду... Нецензурно cool
 
Vi†@miN_aДата: Четверг, 17-Авг-2006, 13:20 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





Доречі пам"ятаєш чемп в Метро? biggrin ГгггГГгггГ
 
БобочькаДата: Четверг, 17-Авг-2006, 13:25 | Сообщение # 8
Группа: Удаленные





Як то так??жінка з-вичайно має вміти хавку робити...але ж годен навчитись і не тільки цьому! angry ЗАПАМЯТАЙТЕ,МОЇ ШАНОВНІ!жІНКА--ГОДНВ ВИКОНУВАТИ РОБОТУ НЕ ТІЛЬКИ НА РІВНІ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ!
 
NeskajuДата: Четверг, 17-Авг-2006, 16:35 | Сообщение # 9
Группа: Удаленные





Вітаміна помню...бла тоді нам надо було просто грати кожен на хаті ..(я то я дура мишу забула і пішло поїхало )пішли би на сервак сітінету любий там де народу нема зранку і ми би точно виграли
 
smolДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 16:05 | Сообщение # 10
Группа: Удаленные





Я вот любив конттер страйк до того часу як поставили на біттері антічіти реєстрацію і так далі ... там хоть народу купа грало а потім галяк ... тільки на 3 сервері ... і вот за цього мій клуб"Левада" перейшов на ділінес.... Але все таки на біттері було краще грати в 100 раз ... на ділінес всі мертві!!!!!! Ріжу )))))) А дефчонки дафайтє колись зіграємо??? ))))) biggrin tongue tongue tongue
 
Форум » Говоримо » Про все... » Counter-Strike
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: