Четверг, 28-Мар-2024, 19:18
Початок Форум Регістрація Вхід
Ви ввійшли як Гість
[ Нові повідомленняУчасникиПравила форумуПошук •]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Neskaju  
Форум » Говоримо » Природа, рибалка, полювання » Природа (Все про природу)
Природа
homaДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 18:15 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





happy
 
linДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 22:00 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Класно можна відпочити в Касперівцях, Заліщицького району... саме щоя і зробив минулого тижня.. плюнув на все... роботу.,дім.. втік просто напросто даже з роботи... і мені було плювати чи мене вигонять чи ні.. можливо я знав що я їм (на роботі) потрібний і тому мені було пофік... Але повірте, що коли відпочиваєте, то ніколи не думайте про проблеми що Вас оточують чи оточували в повсякденні... Саме тому, даже за 2-ва дні я відпочив класно і довольний цим, саме через те щоя плював на все... і хотів відпочити...

На роботі, коли я туда ішов, я думав мені будуть зарас моралі виписувати, але ні, все було ОК, запитали тільки як я відпочив, і вручили мені стос роботи за 2-ва дні... Але я був настроїний на це, відпочив від усього і справився всього за 4-ри години із тим усім... От так то.. Плюйте на все і відпочивайте... забутьте про все зайве крім відпочинку.... і не згадуйте про роботу до того часу поки не прийдете туди після відпочинку..... Це моя порада і моя думка.... biggrin

 
KievliankaДата: Понедельник, 28-Авг-2006, 12:51 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Я з тобою не згодна. На все плювати не можна, особливо на роботу. не всі ж мають таку роботу як ти. А якщо людина годує крім себе ще когось. втікши з роботи, можна не тільки втратити роботу, а в кращому разі втратити ті гроші які заробляв такою тяжкою працею.

Але відпочинок на природі - найкращій відпочинок! Особливо в літку! На вихідних виїхати з друзями у ліс. Взяти намет, розпалити багаття. половити рибку, пограти у м'яча, позагорати, покупатися у річці. Це відпочинок для душі та тіла!

 
Форум » Говоримо » Природа, рибалка, полювання » Природа (Все про природу)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: