Пятница, 19-Апр-2024, 07:57
Початок Форум Регістрація Вхід
Ви ввійшли як Гість
[ Нові повідомленняУчасникиПравила форумуПошук •]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » L.O.V.E » ****LOVE**** » Як правильно цілуватися? (??розкажіть??)
Як правильно цілуватися?
homaДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 12:09 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





cry
 
NeskajuДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 12:24 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Вітальцик а цого ти такі запитання задаєш?кого вже збираєшся цілувати?
 
homaДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 12:38 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Neskaju, да такінтересно для, досвідом з кимось тре ж ділитися, вот я вас прошу поділіться з нами(форум"ятами). dry
 
homaДата: Понедельник, 21-Авг-2006, 17:04 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





"Мені подобається, коли я закриваю очі, а потім він ніжно і легко цілує спочатку мою верхню губу, потім нижню, а потім відразу обидві. По-моєму це дуже чуттєво" "Повільно, але м'яко проведіть кінчиком язика по контуру губ партнера, начебто ви їх облизуєте. Це неймовірно заводить чоловіків!"

"Легко покусайте вухо, обсипайте його легкими ніжними поцілунками, а потім і щоки і шию. Потім більш жагуче, доторкаючись язиком до шкіри. А далі імпровізуйте!"

"Ніжно, одними губами, поцілуйте її руку, починаючи від плеча, а потім поверніться назад, від плеча до обличчя, і цілуйте губи і щоки доти, поки їй не захочеться жагучого поцілунку"

"М'яко поцілуйте губу партнера, потім легенько лизніть її перед тим, як жагуче поцілувати"

"Проведіть кінчиком пальця по контору губ, ніжно подивіться на них і скажіть їм як ви їх любите. А потім поцілуйте кожну з них"

"Мені дуже подобаються поцілунки "вустами дитини". Це просто ніжні легкі поцілунки. Я обсипаю цими поцілунками все обличчя мого хлопця. Нам обом здається, що це дійсно класно"

"Прилиньте щокою до щоки коханого, легенько потріться об неї, ніжно, як кошеня. Потім обережно проведіть язиком по губах, подразнивши їх, перед тим як поцілувати"

"Три в одному: почніть з поцілунку метелика (тобто притуліться до щоки коханого і трохи поморгайте, так щоб її торкалися кінчики вій, повинен вийти ефект тріпотливого крила метелика), після нього іде ескімоський поцілунок (потріться кінчиками носів), а потім, як кульмінація, справжній, повний пристрасті поцілунок!"

"Наблизьтеся до свого партнера так, щоб ваші губи торкалися один одного. Потім обведіть контур губ язиком, до початку поцілунку"

"Ніжно цілуйте вухо вашої коханої людини й у перервах між поцілунками шепотіть йому самі ніжні фрази, які ви коли-небудь, хотіли сказати"

"Автоматна черга": цілуйте вашого партнера в усілякі частини обличчя настільки швидко, наскільки ви можете"

"У цьому немає нічого незвичайного, але мій хлопець божеволіє, коли я так роблю. Під час поцілунку, я поступово зупиняю його, проводжу язиком по його нижній губі, потім трохи відстороняюся і відразу швидко облизую його верхню губу"

"Напевно, це звучить трохи банально, але мені здається, що люди дуже часто про це забувають. Коли наступного разу будете цілуватися, відкрийте очі і подивіться один на одного. Ті емоції, якими будуть світитися ваші очі, у кого завгодно викличуть тремтіння в колінах".

 
Vi†@miN_aДата: Четверг, 24-Авг-2006, 14:43 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





Хз.. знаєш там техніки особливої і немає, якщо подобається людина, то нічо і вміти не тре.. Само якось приходить biggrin
 
KievliankaДата: Понедельник, 28-Авг-2006, 12:42 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





[b][i]Я вважаю, що цілувати треба так як хочешь щоб цілували тебе і так як булоб тобі приємно цілуватись. tongue
 
HARdДата: Воскресенье, 08-Окт-2006, 11:07 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





%)) а шо хіба є якісь правіла? бреееед ))
 
homaДата: Воскресенье, 08-Окт-2006, 17:16 | Сообщение # 8
Группа: Удаленные





tongue cool cool cool cool cool dry dry dry dry dry dry dry biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
HARdДата: Воскресенье, 08-Окт-2006, 19:12 | Сообщение # 9
Группа: Удаленные





мдйа... чіста в акує.... юзайте мірку гаспада буде у свас всьо харашо
 
bond_007Дата: Пятница, 01-Дек-2006, 01:03 | Сообщение # 10
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
А в мене питання - а як взнати як хоче дівчина щоб ти її поцілував?

My name is Bond - James Bond
 
Форум » L.O.V.E » ****LOVE**** » Як правильно цілуватися? (??розкажіть??)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: